Методична рада нотаріату
Актуальна інформація
Монiторинг законодавства
Судова практика
Методичнi рекомендацii
Бібліографія з окремих видів нотаріальних дій
Склад методичноi ради

Головна   /  Монiторинг законодавства  

Наказ Міністерства юстиції України від 19.08.2011 №2010/5 "Про затвердження Порядку подання та обігу електронних документів державному реєстратору"
Докладнiше >>
Щодо порядку посвідчення права спільної власності на земельну ділянку
Докладнiше >>
Щодо переходу до банку права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення
Докладнiше >>
Де сплачується ПДФО при нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу майна між ФО (резидентами та нерезидентами), посвідченні договорів дарування чи видачі свідоцтв про право на спадщину нерезидентам?
Докладнiше >>
Чи визначає нотаріус резидентський статус платника податку – іноземця при посвідченні ним договорів дарування (спадщини) такому платнику?
Докладнiше >>
Чи є платником екологічного податку ФО, яка провадить незалежну професійну діяльність (адвокат, нотаріус тощо)?
Докладнiше >>
Постанова КМУ від 20 липня 2011 р. №791 про внесення змін до ведення Поземельної книги, Книги обліку державних актів, порядку присвоєння кадастрового номера
Докладнiше >>
Наказ Міністерства юстиції України від 12 липня 2011 року №840/19578 "Про затвердження Програми стажування громадян України в державних нотаріальних конторах або у приватних нотаріусів"
Докладнiше >>
Лист Міністерства юстиції України від 23.06.2011 "Особливості проставлення апостиля на документах, що видані нотаріусами та судами України"
Докладнiше >>
Постанова КМУ від 22 червня 2011 року №703 "Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно"
Докладнiше >>
<< 8 9 10 11 12 >>
  © 2008 Методична рада нотаріату