Методична рада нотаріату
Актуальна інформація
Монiторинг законодавства
Судова практика
Методичнi рекомендацii
Бібліографія з окремих видів нотаріальних дій
Склад методичноi ради

Головна   /  Монiторинг законодавства  

Про затвердження Положення про Спадковий реєстр

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.07.2011     м. Київ     № 1810/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції 11.07.2011 за № 831/19569

Про затвердження Положення
про Спадковий реєстр

Відповідно до пункту 1 Порядку державної реєстрації заповітів і спадкових договорів у Спадковому реєстрі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 491, пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.99 № 1272 "Про державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції" та з метою створення єдиної системи обліку заповітів, спадкових договорів, заведених спадкових справ та виданих свідоцтв про право на спадщину

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про Спадковий реєстр, що додається.

2. Державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України забезпечити збереження відповідних реєстраційних записів про заповіти, спадкові договори, заведені спадкові справи та видані свідоцтва про право на спадщину, що були зареєстровані до набрання чинності цим наказом у Спадковому реєстрі, створеному відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.10.2000 № 51/5 «Про Спадковий реєстр», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.10.2000  

3. Установити тарифи:

3.1. За формування у Спадковому реєстрі одного реєстраційного запису про посвідчення заповіту, змін до нього, скасування заповіту, видачу дубліката з видачею відповідного витягу - у розмірі шістдесяти восьми гривень. 

3.2. За формування у Спадковому реєстрі одного реєстраційного запису про посвідчення спадкового договору; змін до нього, розірвання спадкового договору, видачу дубліката з видачею відповідного витягу - у розмірі п’ятдесяти однієї гривні. 

3.3. За формування у Спадковому реєстрі одного реєстраційного запису про видачу свідоцтва про право на спадщину або його дубліката з видачею про це відповідного витягу – у розмірі п’ятдесяти однієї гривні.

3.4. За проведення перевірки інформації про наявність або відсутність посвідченого заповіту і спадкового договору або заведеної спадкової справи та виданих свідоцтв про право на спадщину з видачею витягу або інформаційної довідки – у розмірі п’ятдесяти однієї гривні.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

4.1. Наказ Міністерства юстиції України від 17.10.2000 № 51/5 «Про Спадковий реєстр», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17.10.2000 за № 714/4935 (із змінами).

4.2. Пункти 3, 5 наказу Міністерства юстиції України від 07.04.2005

5. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К.І.), державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України (Добжанський В. Б.):

подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади";

довести наказ до відома начальників Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, регіональних філій державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України та забезпечити його належне застосування в роботі.

6. Начальникам Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі довести цей наказ до відома нотаріусів та посадових осіб відповідних органів місцевого самоврядування.

7. Цей наказ набирає чинності з 1 вересня 2011 року.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К.І.

                                                                                                    Міністр                               Олександр Лавринович

data/Положення про Спадковий реєстр.doc

 Повний список >>
  © 2008 Методична рада нотаріату